شرایط و قوانین استفاده از سامانه

شرایط و ضوابط عمومی

 1. فعالیت وب‌سایت نوین تراول طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.
 2. خدمات و محتـوای عرضه شده توسط وب‌سـایت نوین تراول جهت استـفاده‌ در این وب‌سـایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفـاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت نوین تراول و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.
 3. اطلاعات شخصی کـاربران در وب سایت نوین تراول کاملاً محرمانه اسـت. نوین تراول تـمام تـلاش خود را برای محـافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لـذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهـت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سـایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت نوین تراول اطلاع دهد.
 4. تنها دارنده نام کاربری و رمز عبور، مشتری است. مسئولیت استفاده و حفاظت از رمز عبور و نام کاربری به عهده‏ی مشتری بوده و نیز هرگونه دریافت سفارش خدمات و پشتیبانی از طریق آن نام کاربری و رمز عبور صورت میگیرد.
 5. کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.
 6. کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغـییر در مشـخصـات فردی خود را در اسـرع وقت در وب‌سایت نوین تراول اصلاح نماید. در غیر این‌صـورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبـال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
 7. وب‌سایت نوین تراول به فروش اینترنتی بلیط هواپیما می‌پردازد و در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.
 8. هرگونه سوء استفاده از نام نوین تراول، سایت اینتـرنتی نوین تراول، مکاتبه از طرف نوین تراول و یا استـفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجـاد نمـاید ممنوع بوده از طـریق شـکایت به مـراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس‏گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
 9. وب‌سایت نوین تراول اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
 10. هرگونه استخراج و استفاده از اطلاعات و نتایج جستجوی پروازها و هتل‏ها در سایت نوین تراول، شامل نام ایـرلاین‌ها، شماره و نوع و ساعت و قیمت پروازها و هتل‏ها یا اطلاعات مربوط به مقایسه یا خرید، به هر طریق اعم از استـخراج دستی، ربات، کراولر و غیره، و انتشار آن به هر شکل اعم ارائه روی صفحات وب، شبکه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌های موبایلی، رسانه‌های چاپی و دیجیتال و غیره، بدون اجازه‌ی کتبی از مدیریت نوین تراول ممنوع است و پیگرد قانونی را به دنبال خواهد داشت.

شرایط و ضوابط رزرو و خرید بلیط هواپیما

 1. عملیات خرید بلیط در وب‌سـایت نوین تراول مشـمول مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بـوده و هرگـونه تخـلف تحت پیـگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار ضمن خرید اینترنتی بلیط، متعهد می‌شود که از کلیه‌ی قوانین و مقررات خرید بلیط آگاهی کامل دارد.
 2. طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری، مسئولیت کنسلی، تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز، بر عهده‌ی شرکت هواپیمایی برگزار کننده‌ی پرواز است.
 3. هنگام ثبت‌نام و رزرو بلیط، نام مسافر باید به صورت صـحیح با حروف انگلیـسی وارد شود. امکان اصلاح نام مسافر پس از خرید نهایی بلیط وجود ندارد و نوین تراول، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که به اشتباه وارد شده‌اند بر عهده ندارد و برای اصلاح اطلاعات، مسافر می‌بایست بلیط را کنسل و مجدداً خریداری کند.
 4. بلیط خریداری شده، متعلق به مسافری است که مشخصاتش در سیستم وارد شده است و غیر قابل انتقال به غیر می‌باشد. در صورت عدم تطابق نام مسافر در بلیط و کارت شناسایی، مسافر پذیرش نخواهد شد.
 5. در قوانین هواپیمایی کشوری، مسـافران نوزاد کم‌تـر از دو سـال، مسـافران کودک بیـن دو تا دوازده سـال تمام و مسافران بزرگسال، بیش از دوازده سال سن دارند. در صورت عدم دقت خریدار و اشتباه وارد نمودن رده‌ی سنی، از سوار شدن مسافر به هواپیما ممانعت به عمل خواهد آمد. و بلیط کودک را به هیچ وجه نمی‌توان به تنهایی و جدا از بلیط بزرگسـال خـرید کرد لازم به ذکـر است که در بلـیط‌های نرخ مصـوب، قیمـت بلیط برای مسافران نوزاد، کودک و بزرگسال متفاوت است، اما در بلیط‌های چارتری و برخی بلیط های غیر قابل استرداد، قیمت بلیط کودک با بزرگسال برابر است.
 6. پس از انجام پرداخت و تایید آن، رزرو و خرید قطـعی شده و اطلاعـات بلیط به کـاربر اس‌ام‌اس و ایمیـل مـی‌شود. هنگـام مراجعه به فرودگاه، در پروازهای چارتر ارائه‌ی یک نسخه‌ی چاپ شده از بلیط و در پروازهای سیستمی، ارائه‌ی شماره‌ی بلیط به همراه مدرک معتبر شناسایی به کانتر هواپیمایی مربوطه الزامی است.
 7. هر نوع کنسـلی بلیط از طرف مسافر، مطابق قوانین هواپیمایی کشوری، شامل جریمه‌ی کنسلی می‌شود. مقـدار این جریـمه بنا بر قـوانین کنسلی هر ایرلاین متفاوت است. پس از درخواست استرداد توسط مسافر، مبلغ جریمه از قیمت بلیط کسر شده و بقیه‌ی پول، به‌طور آنلاین به حساب مسافر برمی‌گردد. مدت زمان بازگشت وجه، تابع مقررات بین بانکی (بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت) می‌باشد. این مسـئله در مورد پروازهـای چارتر یا غیر قابل استرداد صادق نیست.
 8. لغو یا تاخیر بیش از دو ساعتِ پرواز، جریمه‌ی کنسلی را شامل نمی‌شود. در این صورت مسافر فرم درخواست آنلاین استرداد بدون جریمه را پر می‌کند.
 9. در صورت ابطال پرواز و یا تاخیر بیش از دو ساعت که سبب انصراف مسافر از پرواز گردد، ارائه‌ی بلیط/رسید مهر شده توسط ایستگاه مبدا، به منظور هرگونه پیگیری و استرداد بدون جریمه‌ الزامی است.
 10. نوع هواپیما بر اساس اعلام ایرلاین‌ها در بلیط مشخص می‌شود. مسئولیت هر نوع تغییر و مغایرت در نوع هواپیما بر عهده‌ی شرکت هواپیمایی برگزار کننده‌ی پرواز است و نوین تراول در این مورد مسئولیتی ندارد.
 11. در صورتی که مسافر بخواهد بلیط دو پرواز متوالی را تهیه نماید، بایسـتی حداقل ۳ ساعت بین رسیدن پـرواز اول به مقصد و حرکت پرواز دوم فاصـله باشد. در غیر این صورت مسئولیت کنسل شدن بلیط دوم با مسافر می‌باشد.
 12. لازم به ذکر است که اگر پرواز رفت و برگشت از دو ایرلاین مختلف باشند، در صورت لغو پرواز رفت یا انصراف مسافر از پرواز به دلیل تاخیر بیش از دو ساعت، ممکن است لغو پرواز برگشت شامل جریمه‌ی کنسلی شود.
 13. خریدار حق تغییر قیمت بلیط، دست بردن در مفاد بلیط به هر طریق و هر شکل، و یا فروش مجدد بلیط با قیمتی بالاتر از مبلغ ذکر شده را ندارد.
 14. طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشـوری، همراه داشتن مجوز پزشک برای خانـم‌های باردار، افراد مبتلا به بیمـاری‌هـای قلبی-عروقی، بیماری‌های تنفسی، صرع، آنمی شدید، دیابت ملیتوس کنترل نشده، کسانی که دیالیز می‌شوند یا کسانی که از داروهای تضعیف‌کننده‌ی سیستم ایمنی استفاده می‌نمـایند و یا هرگونه بیماری که سبب منع سفر هوایی باشد، هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری می‌باشد. همچنین لازم است که این مسافران داروهای مورد نیاز خود را در طول سفر به همراه داشته باشند.
 15. بر اساس قوانین موجود، صدور بلیط در مسـیرهای عتبات عالیات برای اتباع کشورهای افغانسـتان، هند، بنـگلادش و پاکستان مقدور نیست و درصورت خرید بلیط توسط این افراد، تمام مسئولیت‌های بعدی، بر عهده‌ی خودِ کاربر خواهد بود.

شرایط و ضوابط  رزرو و خرید هتل

 1. خدمات رزرواسیون هتل این سایت ویژه مسافرین دارای پاسپورت ایرانی است.
 2. ثبت نام در این سایت رایگان است و قوانین و مقررات سایت از طرف کاربرلازم‌ الاجرا می باشد. خريدار در کليه مراحل خريد و يا استرداد هتل، معترف به آگاهي کامل از قوانين هتل می‌باشد. در صورت موافقت با این قوانین، بر روی چک‌ باکس کلیک کرده و فرآیند ثبت‌نام را کامل نمایید.
 3. لطفا توجه داشته باشید بیمه نامه هایی که بعد از تاریخ سفر و بعد از خروج از کشور خریداری شوند فاقد اعتبار می باشند.
 4. بیمه نامه ها فقط در صورتیکه مبدا سفر ایران باشد معتبر و قابل استفاده هستند.
 5. درصورت ریجکت شدن ویزا یا کنسل شدن سفر، فقط مسافر محترم همراه با برگه ریجکتی از سفارت و اصل پاسپورت پس از مراجعه به این شرکت امکان کنسل کردن بیمه نامه را دارد.
 6. زمان ورودو خروج مسافر به/از هر هتل، متفاوت می باشد و مسافر موظف است طبق زمان‌بندی هتل عمل نماید. در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.
 7. ساعت پذیرش مسافر در هتل (Check In) بعد از ساعت 14:00 تا ساعت 23:59 تاریخ رزرو اتاق می باشد. در صورتیکه به هر دلیلی قصد مراجعت به هتل بعد از ساعت 23:59 را دارید، حتما زمان رزرواسیون این موضوع را به آژانس اطلاع دهید تا هماهنگی های لازم با هتل انجام گردد. در غیر این صورت آژانس مسئولیتی در قبال عدم پذیرش مسافر در هتل ندارد.
 8. بعد از صدور واچر هتل مسافر باید به دقت واچر را مطالعه نماید و به شرایطی که در آن ذکر شده است توجه داشته باشد. در صورتیکه در واچر نوشته شده باشد قبل از Check In  می بایستی با هتل تماس گرفته شود جهت تائید مجدد رزرو این امر وظیفه مسافر بوده و در صورتیکه غفلت در این امر صورت گیرد مسئولیت آن به عهده مسافر می باشد.
 9. همراه داشتن مدارک شناسایی در زمان مراجعه به هتل الزامی است.
 10. هتل خریداری شده غیر قابل واگذاری به غیر است و اگر مشخصات واچر و مشخصات کارت شناسایی مسافر مطابقت نداشته باشد مسافر پذیرش نخواهد شد.
 11. بعضی از هتل ها مبلغی را به عنوان ودیعه (Deposit) در زمان تحویل دادن اتاق از مسافرین دریافت می کنند که مسافرین می بایستی این مبلغ را به هتل پرداخت نمایند.
 12. تغییر تاریخ در رزرو انجام شده مقدور نمیباشد، می بایستی رزرو جدید با شرایط و قیمت جدید انجام شود.
 13. با توجه به اینکه بعضی از اتاق ها دارای شرایط خاص، مثل ویژه پذیرش خانمها یا ویژه پذیرش آقایان می باشند، در صورتیکه مسافری بدون توجه به این شرایط اتاق را خریداری نماید، کلیه مسئولیت آن به عهده شخص مسافر می باشد.در این مواقع اگر مسافر در اتاق پیشنهادی هتل پذیرش شود، هزینه های اتاقی که مسافر در آن مستقر می شود به عهده شخص ایشان میباشد. همینطور هتل اجازه پذیرش نکردن مسافر را دارا می باشد .
 14. با توجه به اینکه اقامت در برخی هتلها دارای شرایط سنی می باشند، در صورتیکه مسافری بدون توجه به این شرایط اتاق را خریداری نماید، کلیه مسئولیت آن به عهده شخص مسافر می باشد.در این مواقع اگر مسافر در اتاق پیشنهادی هتل پذیرش شود، هزینه های اتاقی که مسافر در آن مستقر می شود به عهده شخص ایشان میباشد. همینطور هتل اجازه پذیرش نکردن مسافر را دارا می باشد .
 15. در صورت پرداخت هر گونه وجه به هتل از طرف مسافر در صورت تایید این شرکت مبلغ پرداختی به ریال همان روز پرداخت، محاسبه و به مسافرعودت داده میشود.
 16. با توجه به تنوع اتاقهای موجود (Type Rooms) در اماکن اقامتی ائم از هتل، هتل آپارتمان و …، در اتاقهای سه تخته (Triple) وجود سه تخت استاندارد یا دو تخت به اضافه یک تخت اضافه (Extra) وجود دارد.
 17. توجه داشته باشید در صورتیکه اقدام به رزرو اتاق دو تخته (Double) می نمایید و همراه (فرزند) دارید، به همراه شما تختی اختصاص داده نخواهد شد. قانون سن فرزند همراه بدون تخت در هتلها متفاوت می باشد و اگر پذیرش فرزند همراه شامل هزینه ای گردد مستقیما توسط مسافر به هتل پرداخت خواهد شد.
 18. ظرفیت پذیرش مسافر در اتاق Single یک نفر و در اتاق Double دو نفر و در اتاق Triple سه نفر و در اتاق Quadruple چهارنفرمیباشد. در صورتیکه تعداد مسافرین و ظرفیت اتاق خریداری شده متناسب نباشد، در صورت پذیرش از طرف هتل، هزینه پذیرش و خدمات مربوط به نفرات اضافه در هتل از مسافرین محترم دریافت خواهد شد.
 19. هزینه پرداختی بابت تخت اضافه (Extra Bed) در برخی هتلها، شامل هزینه غذا (Meal) نمیگردد و مسافر ملزم به پرداخت هزینه در هتل می باشد.
 20. رزرو اتاق برای افراد زیر سن قانونی که به تنهایی قصد اقامت در هتل را دارند از نظر سایت بلامانع می باشد ولی پذیرش این مسافر بستگی به قوانین کشور محل اقامت دارد. در صورت نیاز به کنسلی جرایم طبق قوانین اعلام شده محاسبه و استرداد میگردد و این شرکت مسئولیتی در قبال مسافر ندارد.
 21. نظر به اینکه سیاستهای قابل اجرای هتل با کارگزاران متفاوت از شرایط پذیرش و ابطال رزرو مسافر به صورت انفرادی است لذا تنها قوانین اعلام شده روی سایت بر روابط مسافر با آژانس در خصوص شرایط ابطال یا انجام تغییر روی واچر خریداری شده قابل اجرا می باشد.
 22. طبقه واقع شدن اتاق و نوع تخت کاملا بستگی به شرایط موجود در زمان پذیرش مسافر(Subject To Availability) اتاقها دارد.
 23. در صورتیکه در زمان اقامت مسافر، هتل در شرایط تعمیرات و Renew باشد و مسافر محترم از شرایط موجود ناراضی باشد، باید مستقیما عدم رضایت خود را به هتل اعلام نموده و از هتل درخواست هتل جایگزین نماید. در غیر این صورت این شرکت هیچگونه کمکی نمیتواند به مسافر داشته باشد.
 24. در صورتیکه هتل به هر دلیلی امکان پذیرش مسافر با وجود واچر معتبر را نداشته باشد، این شرکت هتلهای جایگزینی را که از طرف تامین کننده معرفی شده است را به مسافرین پیشنهاد میدهد، در صورتیکه مسافرین هتل پیشنهادی را قبول نکنند این شرکت مبلغ اخذ شده بابت آن رزرو را به مسافرین عودت میدهدو دیگرهیچگونه مسئولیتی در قبال آن رزرو ندارد و مسافرین می بایستی خودشان هتل دیگری تهیه نمایند.
 25. قوانین کنسلی و تغییر تاریخ هتل از لحظه جستجو موجود می باشد، در صورت نیاز به استناد همان قوانین هزینه کنسلی یا تغییرات لازم محاسبه میگردد.
 26. پرداخت عوارض خروج از کشور، مالیات شهری (City Tax) و مالیات مسافرتی (Tourist Tax) در کشور(های) مقصد و مسئولیت کنترل عدم ممنوع الخروج بودن مسافر به عهده شخص کاربر می باشد.
 27. امکانات ارائه شده مثل خوراکی و نوشیدنی، سونا، جکوزی، استخر، اینترنت، رستورانها، باشگاه ورزشی و … بنا به نوع اتاق انتخابی شما ارائه میگردد. در صورتیکه اتاق انتخابی شما مجاز به استفاده رایگان از این خدمات نباشد، هزینه آن مستقیما در هتل از مسافر دریافت خواهد شد.
 28. تمامی هزینه ها از قبیل هزینه نظافت و ترانسفر فرودگاهی به عهده مسافر می باشد و می بایستی خودشان پرداخت نمایند.
 29. بعضی از هتل ها مبلغی را به عنوان ودیعه (Deposit) در زمان تحویل دادن اتاق از مسافرین دریافت می کنند که مسافرین می بایستی این مبلغ را به هتل پرداخت نمایند.
 30. اطلاعات درج شده در سایت، اعم از عوارض و مالیات، حق سرويس، اتاقها، صبحانه، ناهار، شام، استخر و سونا، اینترنت، رستوران، ترانسفر فرودگاهی و كليه امكانات و توضیحاتی كه نمایش داده می شود، عينا و مستقیم از سیستم هتل مربوطه استخراج شده و بر روی سايت نمايش داده شده است، لذا كليه مسئوليت های مربوط به اطلاعات بر عهده کارگزار مورد نظر ميباشد.
 31. پس از تائید پرداخت، خرید شما قطعی شده ومیتوانید در منوی هتلهای خریداری شده (در قسمت ناحیه کاربری) از واچر هتل خود پرینت تهیه نمائید.
 32. در صورت عدم تائید بانک و عدم مشاهده ی واچر در منوی هتلهای خریداری شده، هتلی برای شما رزرو نشده است.
 33. در صورتیکه به هر دلیلی اعم از کنسل شدن یا تاخیر پرواز، ممنوع الخروج بودن مسافر، عدم صدور ویزا و … مسافر نتواند از هتل خریداری شده طبق تاریخ واچر استفاده نماید مطابق با قوانین مندرج در سایت می تواند اقدام به کنسلی نماید.
 34. برای پرداخت اینترنتی شما میتوانید از کلیه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب استفاده نمایید.
 35. درصورت بروز هر گونه خطا در حین پرداخت برای خرید خدمات ( هتل ، بیمه مسافرتی) و اختلالات ناشی ازسامانه های پرداخت (درگاه بانکی) و سیستم تآمین کنندگان این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال خریدهای ناموفق نخواهد داشت. در صورتیکه وجهی از حساب کاربر کسر شده باشد، آژانس فقط موظف به باز پرداخت وجه می باشد و هیچگونه تعهد دیگری ندارد.
 36. خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولیدمی‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی این وب‌سایت و لینک به مطلب مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.
 37. كساني كه به هر شكل در سامانه رزرو ايجاد مزاحمت و اختلال نمايند، اعم از ايجاد رزروهاي موقت و متعدد يا تماسهای تلفني و غيره، با استناد به قانون تجارت الکترونیک و به عاملیت پلیس فتا (پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات) برخورد جدی صورت گرفته و مراتب جهت پيگيری به دستگاه قضايی ارجاع داده خواهد شد.
 38. کلیه عملیات خرید هتل در این سایت مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار بدینوسیله اظهار می نماید که از کلیه قوانین و مقررات پرداخت آنلاین آگاهی کامل دارد.
 39. مشتری موظف می باشد شماره موبایل خود را جهت تماس های اضطراری در تمامی مراحل ثبت نام و خرید به صورت صحیح وارد نماید در غیر این صورت مسئولیت کلیه عواقب ناشی از آن متوجه مشتری می باشد.

به نوین تراول خوش آمدید

ایجاد حساب کاربری

ورود به حساب کاربری

آیا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب کاربری ندارید ؟

فراموشی رمز عبور