| (خط ویژه تهران) 1606

بلیط لحظه آخری مناسب افرادی است که به واسطه شغل خود بسیار سفر می‌کنند. مزیت استفاده از بلیط‌های لحظه آخری، قیمت پایین آن‌ها است. نرخ بلیط لحظه‌ آخری چارتر بنا به صلاح دید آژانس چارتر کننده قابل تغییر است و در مقاطع زمانی خاص و غیر پیک به طور معمول با کاهش نرخ همراه است. از سوی دیگردر ایام تعطیلات و پیک سفر، بلیط لحظه آخری افزایش قیمت محسوسی را نیز تجربه می‌کند.

مهم‌ترین علت کاهش نرخ بلیط لحظه آخری خالی بودن پرواز است زیرا در صورت پر نشدن پرواز کلیه ضرر و زیان پرواز چارتر بر عهده آژانس چارتر کننده است. از این رو آژانس‌های چارتر کننده جهت جلوگیری از ضرر و زیان کم‌تر، با کاهش نرخ به رقابت با دیگر ایرلاین‌ها و یا آژانس‌های چارتر کننده می‌پردازند. در این شرایط هرچه به زمان پرواز نزدیک‌تر شویم، قیمت پرواز کم‌تر می‌شود.

بلیط‌های لحظه آخری از لحاظ هزینه‌ای برای مسافران به صرفه هستند و برای مسافرانی که قابلیت تغییر تاریخ برنامه سفر خود را دارند، گزینه مقرون به‌صرفه‌ای به حساب می‌آید. بلیط‌های لحظه آخری معمولا در مسیر‌های پر‌تردد و پر‌طرفدار به ‌فروش می‌رسند و از این رو برای افرادی که اهل سفر‌های یک‌باره هستند، خرید آن‌ها جذاب و لذت بخش است.

اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری را دارید با کمی‌جستجو گزینه‌ خوبی پیدا می‌کنید. سایت نوین تراول با ارائه لیست قیمت‌ پرواز ایرلاین‌های مختلف در لحظه، امکان خرید بلیط لحظه آخری را برای شما مسافرین عزیز فراهم کرده است.

 

سایر نظرات

نظر خود را ثبت کنید