ورود یا عضویت
1606
گردشگری , دانستنی های گردشگری , هتل زرافه ها , اقامت , جاذبه های گردشگری , مقاصد محبوب گردشگری

دنیای جذاب گردشگری سال هاست که به سمت تجربیات متفاوت حرکت کرده است. در گذشته صاحبان هتل ها تنها با خدمات مناسب و فضای لوکسِ اقامتگاه خود می توانستند با یکدیگر رقابت کنند، اما امروزه بسیاری از اهالی سفر به دنبال تجربیات متفاوت و هیجان انگیز هستند. طی سال های اخیر هتل های عجیب و غریب بسیاری برای ایجاد حس کنجکاوی در گردشگران ایجاد شده اند که در این مطلب قصد داریم به یکی از این هتل ها بپردازیم. هتلی که به هتل زرافه ها معروف است. در ادامه با نوین تراول همراه باشید تا بیشتر در مورد ویژگی های این فضای خاص صحبت کنیم.

هتل زرافه ها

نام اصلی این هتل چیست؟ چرا به آن هتل زرافه ها می گویند؟

نام این هتل مانور است و در کنیا، قلب آفریقا واقع شده است. ایده اصلی این هتل را ابتدا یک فرد کنیایی ارائه داده، که هدفش همزیستی مسالمت آمیز با حیوانات بومی این منطقه بوده است. اقامت در فضایی که اطراف آن را زرافه ها محاصره کرده اند بدون شک فراموش نشدنی خواهد بود.

فضای بیرونی هتل زرافه ها

امکانات هتل زرافه ها چیست و چه تفاوتی با سایر هتل ها دارد؟

این هتل قدمتی حدودا 80 ساله دارد و برای طرفداران اقامتگاه های لوکس و مدرن مناسب نیست. اما اگر شما نیز به تجربیات جدید و معماری دهه 80 میلادی علاقمند هستید بدون شک اقامت در این هتل را هرگز از یاد نخواهید برد. امکانات این هتل در حد یک هتل 4 ستاره است و فضای طبیعی اطراف آن بسیار بکر و دست نیافتنی. تصور کنید در حال صبحانه خوردن هستید که یک زرافه سرش را به سمت میز شما خم می کند و انتظار دارد بشقاب صبحانه خود را به او نیز تعارف کنید. 

فضای خاص و بکر این هتل به قدری مورد توجه گردشگران واقع شده که آن را به یکی از مشهور ترین هتل های دنیا تبدیل کرده است.

صبحانه همراه با زرافه ها در هتل

در این هتل می توانید ماشین خود را در ورودی محوطه پارک کنید ، برای چند روز زندگی در دل طبیعت همراه با زرافه ها را تجربه کنید، و در نهایت با خاطراتی فراموش نشدنی به خانه برگردید. 

معماری هتل زرافه ها

منبع: www.tripadvisor.com

سایر نظرات

نظر خود را ثبت کنید