ورود یا عضویت
1606
تور برنجستانک , جاذبه های طبیعی , جاذبه های گردشگری , مقاصد محبوب گردشگری , تور طبیعت گردی , سفر به برنجستانک , دهکده توریستی برنجستانک

دهکده توریستی برنجستانک از 9 سوئیت جهت اقامت تشکیل شده است که در مجموع ظرفیت پذیرش و اسکان 39 گردشگر را دارد. این دهکده به دلیل داشتن مناظر زیبا و منحصر به فرد خود مکان مناسبی برای طبیعت­گردی و دوری از هیاهو می­ باشد. دهکده­ی بکر و دیدنی این منطقه سالانه گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به سمت خود می­کشاند. این دهکده توریستی در ناحیه‌ای ییلاقی قرار گرفته است و به شما این فرصت را می­ دهد تا بتوانید در طبیعت بکر و جانانه ، طبیعت‌گردی لذت بخشی را تجربه کنید. وجود یک اقامتگاه محلی در کنار عکاسی و لذت بردن از مناظر زیبا و آب و هوای خوش منطقه، بخش مهمی از این گشت و گذار خواهد بود.

 

دهکده برنجستانک

جاذبه های گردشگری دهکده توریستی برنجستانک

یکی از ویژگی‌های مهم دهکده برنجستانک وجود سد زمزم با آبی زلال و چشم‌اندازی بهشتی است که امکان تفریحات متعددی را فراهم می‌کند. یکی از مهم‌ترین تفریحاتی که می‌توان در دریاچه این سد داشت، ماهیگیری در سد برنجستانک است که لذتی وصف‌ناپذیر را برایتان به ارمغان می‌آورد. امکان انواع تفریحات آبی هم در دهکده زمزم سوادکوه فراهم است و می‌توانید سوار بر کشتی تفریحی شوید و به عمق جنگل‌هایی که تنها با قایق قابل دسترسی است، بروید. علاوه بر آن، قایق پدالی و قایق موتوری نیز برای سیر و سیاحت روی دریاچه سد برنجستانک وجود دارد که می‌تواند زمینه‌ساز لحظات شیرین شما باشد.

جاذبه های طبیعی برنجستانک

می­ توان گفت برای بازدید از این جاذبه زیبا تمامی فصول مناسب هستند اما بهترین فصل برای سفر از اوایل بهار تا اواسط پاییز می­باشد، اگرچه لذت دیدن دریاچه و جنگل با حال و هوای برف و باران تجربه­ای متفاوت­ تر است. اگر قصد سفر به این مکان در زمستان را داشتید وسایل ضروری را فراموش نکنید. پیشنهاد نوین تراول سفر با تور یا کمک گرفتن از راهنمایان محلی می­باشد.

دسترسی به این دهکده بسیار آسان است، از جاده فیروزه کوه به سمت قائمشهر حرکت می­ کنیم ، ورودی شهرک بشل، بیست دقیقه در جاده محلی حرکت می­کنیم و به این دهکده زیبا می­رسیم.

 

سایر نظرات

نظر خود را ثبت کنید