| (خط ویژه تهران) 1606

ترکیه یکی از کشورهای موفق در جذب توریست طی سال‌های اخیر بوده است. این کشور پهناور با جاذبه‌های تاریخی، تفریحی و طبیعی بیشماری که دارد مقصدی جذاب برای هر سلیقه‌ای محسوب می‌شود. ترکیه سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سراسر جهان است که در این میان شهر استانبول به عنوان پایتخت فرهنگی ترکیه جایگاه ویژه‌ای در میان علاقه‌مندان به سفر دارد.

استانبول شهری زیبا و دلفریب است که تمامی جذابیت‌های یک مقصد گردشگری را یکجا در خود دارد و می‌تواند هرکسی با هر سلیقه‌ای را راضی نگه دارد. جاذبه‌های تاریخی، مراکز گردشگری و تفریحی، سواحل و جزایر زیبا و زندگی شبانه هیجان انگیز تنها بخشی از جذابیت‌های سفر به استانبول است.

استانبول در میان گردشگران ایرانی نیز مقصدی محبوب به ‌شمار می‌رود و روزانه پروازهای متعددی به این شهر از مبدا ایران انجام می‌شود. استانبول در تمام روزهای سال، مسافر خود را دارد از این رو مقصدی جذاب برای آژانس‌های چارتر کننده به حساب می‌آید.

عید نوروز و بهار و تاسبتان بهترین زمان سفر به استانبول است و بالا‌ترین قیمت بلیط هواپیما استانبول نیز به همین فصل تعلق دارد. فصل زمستان به علت سرمای زیاد، تعداد مسافرین استانبول تا حد زیادی کاهش می‌یابد که همین امر منجر به کاهش نرخ بلیط هواپیما استانبول نیز می‌گردد. از سوی دیگر با توجه به عدم نیاز به ویزا برای مسافرین ایرانی، استانبول مقصد مناسبی برای خرید بلیط‌ لحظه آخری نیز محسوب می‌شود.

برای دیدن تمام گزینه های بلیط هواپیما استانبول و خرید بلیط چارتراستانبول به سایت رزرو آنلاین نوین تراول مراجعه کنید.

 

 

سایر نظرات

نظر خود را ثبت کنید