| (خط ویژه تهران) 1606

برای خرید بلیط هواپیما از نوین تراول، بر حسب مقصد گزینه داخلی یا خارجی را انتخاب کنید.

سپس مبدا و مقصدتان را در بخش کجا هستید و به کجا می‌روید وارد کنید. با انتخاب تاریخ و کلیک روی گزینه جستجو، عملیات یافتن پرواز‌ها آغاز می‌شود.

شما می‌توانید بلیط‌ها را بر مبنای خطوط هوایی،  قیمت، کلاس پروازی و زمان حرکت مرتب کنید.

در مرحله انتخاب پرواز، نتایج جستجو و اطلاعات بلیط مانند نوع هواپیما، ساعت حرکت، چارتر یا سیستمی‌ بودن بلیط و ظرفیت آن به شما نمایش داده می‌شود. پس از انتخاب پرواز مناسب، روی دکمه خرید کلیک کنید.

در این مرحله درصورتی که پیش از شروع جستجو وارد سایت نشده باشید پنجره‌ ورود به حساب کاربری برای شما نمایش داده می‌شود. اگر قبلا در سایت ثبت‌نام کرده‌اید، شماره همراه خود را وارد کنید، در غیراین‌صورت باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید. جهت ثبت‌نام، شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و روی ادامه کلیک کنید. کد فعال‌سازی به شماره تلفن همراه شما پیامک می‌شود. کد دریافتی را در قسمت مربوطه وارد کنید و دکمه تایید را بفشارید.

سپس برای ثبت سفارش و خرید بلیط آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

در مرحله بعد نوبت به وارد کردن مشخصات مسافران است. در قسمت مشخصات مسافران باید اطلاعات شخصی مسافران شامل: نام و نام خانوادگی به زبان انگلیسی و فارسی، جنسیت، کد ملی و تاریخ تولد را وارد کنید.

در مرحله بعد با وارد کردن کد امنیتی تایید می‌کنید که با زدن دکمه پرداخت، موارد ایمنی کرونا ویروس در خصوص سفرهای هوایی را رعایت کرده‌اید.

با زدن دکمه پرداخت، به درگاه بانکی متصل می‌شوید که درصورت پرداخت وجه بلیط، بلیط پرواز برای شما صادر می‌گردد و از طریق پیامک و آدرس ایمیل برای شما ارسال می‌شود.

سایر نظرات

نظر خود را ثبت کنید