| (خط ویژه تهران) 1606

بلیط هواپیما تفلیس

تفلیس پایتخت کشور گرجستان و یکی از مقاصد پر‌طرف‌دار گردشگری در میان ایرانیان است. این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود به عنوان نقطه اتصال اروپا و آسیا وهمچنین به لطف جاذبه‌های تاریخی و طبیعی بسیاری که دارد، مورد توجه بسیاری از علاقه مندان گردشگری در سا‌ل‌های اخیر قرار گرفته است.

جاذبه‌های گردشگری تفلیس به آثار تاریخی و باستانی محدود نمی‌شود و مناظر طبیعی آن نیز برای گردشگران بسیار جالب توجه است. همچنین تفلیس یکی دیگر از مقاصد مهم برای آژانس‌های چارتر کننده محسوب می‌شود و رقابت فروش بلیط تفلیس در فصل های‌سیزن به بالاترین حد خود می‌رسد.

با توجه به موقعیت جغرافیایی تفلیس و قرارگیری آن در منطقه ای کوهستانی در میان رشته کوه های قفقاز، این شهر زمستان‌های سردی دارد. از این رو تقاضای سفر به تفلیس در فصول سرد سال کاهش می‌یابد. در نتیجه در این زمان از سال اغلب شاهد افت قیمت بلیط هواپیما تفلیس هستیم. اما از سویی دیگر در ایام نوروز و بهار و تابستان، افراد زیادی تفلیس را برای سفر انتخاب می‌کنند که منجر به افزایش قیمت بلیط هواپیما تفلیس می‌شود. در ایام نوروز شاهد بالاترین نرخ بلیط هواپیما تفلیس هستیم.

برای دیدن تمام گزینه های بلیط هواپیما تفلیس و خرید بلیط چارتر هواپیما تفلیس به سایت رزرو آنلاین نوین تراول مراجعه کنید.

 

 

 

سایر نظرات

نظر خود را ثبت کنید