| (خط ویژه تهران) 1606

دبی، بزرگ‌ترین شهر کشور امارات متحده عربی است که از لحاظ جغرافیایی در سمت جنوب ایران قرار گرفته است. در حوزه تجارت  و بازرگانی، دبی یکی از موفق ترین شهرهای منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود و از همین رو سالانه میزبان مسافران و بازرگانان زیادی از تمامی نقاط جهان است.

از سویی دیگر دبی، یکی از مقاصد مدرن گردشگری در خاورمیانه محسوب ‌می‌شود و در میان اهالی سفرجایگاه ویژه‌ای دارد. جاذبه‌های گردشگری دبی اگرچه اکثرا ساخته دست بشر و نوساز هستند، اما دبی را به یکی از کشورهای پر‌طرف‌دار در بحث گردشگری تبدیل کرده‌اند. برای عاشقان خرید نیز، دبی مقصدی مناسب به شمار می‌آید. مراکز خرید متنوع و فستیوال‌های خرید در طول سال، موید همین مطلب است.

قیمت بلیط هواپیما دبی به عوامل مختلفی بستگی دارد. کلاس پروازی، ایرلاین مربوطه، زمان پرواز و... که با توجه به آنچه در بخش قیمت بلیط هواپیما گفته شد، قیمت بلیط هواپیما دبی تا حد زیادی بستگی به زمان سفر دارد.

از آن‌جایی که دبی آب و هوای گرم و شرجی دارد مقصد مناسبی برای سفر‌های زمستانی به حساب می‌آید. عید نوروز و پاییز و زمستان بهترین زمان سفر به دبی است که با توجه به تقاضای بالای سفر، شاهد بالاترین نرخ بلیط هواپیما دبی در این وقت از سال هستیم. از سوی دیگر، در تابستان‌ با کاهش تقاضا برای سفر به دبی، کاهش نرخ پرواز‌های دبی دور از تصور نیست. البته به ‌غیر از قیمت پایین بلیط هواپیما دبی در تابستان، باید مشکلات سفر و گرما در این فصل از سال را نیز پیش از برنامه ریزی برای سفر در نظر بگیرید.

برای دیدن تمام گزینه های بلیط هواپیما دبی و خرید بلیط چارتر هواپیما دبی به سایت رزرو آنلاین نوین تراول مراجعه کنید.

 

 

 

سایر نظرات

نظر خود را ثبت کنید