| (خط ویژه تهران) 1606

خرید بلیط ارزان هواپیما یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که سفر هوایی را انتخاب می‌کنند. این که چگونه بتوانید بلیط ارزان هواپیما و یا بلیط ارزان چارتر و... پیدا کنید، نیازمند دانستن چند نکته مهم است.

اکثر افراد گمان می‌کنند که بلیط‌های چارتر از لحاظ قیمتی، پایین‌ترین نرخ را دارند. در حقیقت این باور صحیح نیست و همیشه بلیط‌های چارتری، ارزان تر از بلیط‌های سیستمی نیستند. مثلا بلیط‌های سیستمی در روز‌های منتهی به پرواز در صورت خالی ماندن دچار افت قیمت زیادی می‌شوند که در این صورت ارزان‌ترین بلیط هواپیما را می‌توانید در میان پرواز های سیستمی پیدا کنید.

در مورد بلیط‌های چارتری هم عامل زمان، نقش زیادی در کاهش قیمت آن‌ها دارد. در زمان‌های غیر از ایام پیک سفر مانند تعطیلات نوروز، تابستان و یا حتی روزهای پایان هفته، که حجم مسافرت‌ها کاهش پیدا می‌کند، می‌شود بلیط های چارتری را با قیمت ارزان تری خریداری کرد. پس در صورتی که از لحاظ زمانی محدودیتی برای سفر ندارید، با موکول کردن سفر خود به زمانی به غیر از ایام شلوغی، می‌توانید لذت خرید بلیط ارزان را نیز تجربه کنید.

نکته دیگری که خوب است به آن توجه داشته باشید این موضوع است که بلیط‌ هواپیمای ارزان لزوما بلیطی با قیمت پایین نیست.

خرید پرواز از یک ایرلاین بهتر و یا کلاس پروازی بالاتر با نرخ مناسب نیز، شانس بسیار خوبی محسوب می‌شود.

نمایش لیست کاملی از پرواز‌ها مانند آنچه در سایت نوین تراول مشاهده می‌کنید، امکان مقایسه بلیط ایرلاین‌ها و پرواز‌های مختلف را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید با در نظر گرفتن کلیه شرایط، انتخابی خوب و مناسب داشته باشید. برای اطلاع از آخرین قیمت بلیط هواپیمای ارزان به سامانه نوین تراول مراجعه کنید.

سایر نظرات

نظر خود را ثبت کنید