| (خط ویژه تهران) 1606

امکان رزرو بلیط هواپیما یکی از خدماتی است که توسط شــرکت خدمــات مســافرت هوایی و گـردشگــری نوین تراول ارائه می‌شود. در این خدمت جدید آنلاین  که برای جلب رضایت مسافران و افزایش آرامش و راحتی آنان ایجاد شده است، نیازی به مراجعه حضوری مسافران برای خرید بلیط هواپیما نیست. مسافران در هرجایی که باشند فقط با در اختیار داشتن یک رایانه یا تبلت و یا حتی گوشی‌های تلفن همراه و اتصال به اینترنت قادر به خرید بلیط هواپیما هستند.

فروش بلیط هواپیما در سامانه نوین تراول، باعث صرفه جویی قابل توجهی در وقت مسافران می‌شود و آنها را از رفت و آمد‌های غیر ضروری به آژانس هواپیمایی برای تهیه بلیط بی نیاز می‌کند.

اگرچه امروزه سایت‌های زیادی برای فروش بلیط هواپیما وجود دارند، اما خرید و رزرو بلیط هواپیما در سایت نوین تراول بسیار سریع؛ راحت و ایمن است.

کلیه مراحل رزرو بلیط هواپیما در سامانه رزرو نوین تراول، به‌صورت آنلاین انجام می‌شود و در صورت بروز هرگونه خطا و یا مشکل، کارشناسان پشتیبانی نوین تراول 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان خواهند بود.

آنچه که برای رزرو بلیط هواپیما احتیاج دارید

برای خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما، از سامانه نوین تراول باید موارد زیر را در اختیار داشته باشید:

شماره موبایل جهت دریافت کد تایید

در هنگام ثبت نام در سایت، باید شماره تلفن همراه خود را در سایت وارد کنید. کد تایید به شماره شما ارسال خواهد شد و برای ادامه عملیات رزرو بلیط هواپیما، نیاز است تا کد دریافت شده را در قسمت مربوطه وارد کنید.

ایمیل یا پست الکترونیکی

همچنین برای رزرو بلیط در سایت نوین تراول باید آدرس ایمیل خود را نیز وارد کنید. نسخه الکترونیک بلیط خریداری شده بعد از خرید به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود.

کارت بانکی همراه با رمز دوم

برای هرنوع خرید آنلاین و اینترنتی اعم از رزرو آنلاین بلیط هواپیما نیاز به کارت بانکی و رمز دوم برای پرداخت وجه دارید.

 

سایر نظرات

نظر خود را ثبت کنید