| 1606 021-75972000

هتل‌ها فقط جایی برای اقامت نیستند، آنها همچنین می‌توانند خودشان به جاذبه‌های تاریخی برای بازدید تبدیل شوند. از ریزورت آبگرم در ژاپن که زمانی میزبان سامورایی‌ها بود گرفته تا یک مسافرخانه در آلمان، در ادامه با نوین تراول همراه باشید تا قدیمی‌ترین هتل‌های جهان را بشناسید.


 

1. Nishiyama Onsen Keiunkan, Japan

نیشیاما اونسن کیونکان قدیمی‌ترین هتل جهان در سال 705 میلادی افتتاح شد و برای 52 نسل حیرت‌انگیز از همان خانواده منتقل شده است. اما شجره نامه تاریخی آن تنها دلیل بازدید نیست. این هتل با موقعیتی در بالای کوه در شهر‌هایاکاوا و چشمه‌های آب گرم که روزانه هزاران لیتر آب معدنی گرم را به داخل هتل می‌آورد، یک محیط فوق‌العاده آرامش بخش است. 


 

2. Rambagh Palace, India

خانه سابق ماهاراجه جیپور، کاخ رامباغ در سال 1835 و برای پرستار نوزاد ساوائی رام سینگ دوم ساخته شد. این مجتمع 47 هکتاری در مرکز جیپور که اکنون به عنوان هتل شناخته می‌شود، تمام عظمت شاهنشاهی خود را حفظ کرده است. با اقامت در سوئیت‌هایی که میزبان افرادی مانند پرنس چارلز و جکی کندی است، میهمانان می‌توانند چای عصرانه را در ایوان بخورند، در میان طاووس‌ها کروکت بازی کنند و در باغ‌های زیبا، کوکتل‌های غروب خورشید بنوشند.

 


3. Cliveden House, UK

این عمارت ایتالیایی در باکینگهام‌شایر که در ساحل رودخانه تیمز ساخته شده است، قبل از اینکه به عنوان یک هتل مجلل به National Trust اجاره داده شود خانه دوک‌ها، کنتس‌ها، ارل‌ها، شاهزادگان و خانواده اشرافی آستور بوده است. تقریباً هر پادشاه انگلیس از زمان جورج اول در اینجا اقامت کرده است.


 

4. Copacabana Palace, Brazil

کاخ آرت دکو یک مکان دیدنی واقع در ریو دوژانیرو است و درست در لبه ساحل کوپاکابانا در سال 1923 ساخته شده است. این بنا توسط معمار فرانسوی، جوزف گایر طراحی شده است، در طراحی این هتل از سبکهای لاتین و اروپایی استفاده شده است. این هتل در فیلم پرواز به سوی ریو با بازی فرد آستر و جینجر راجرز در سال 1933 جاودانه شد و در طول سال‌ها نظر مهمانانی از جمله آلبرت انیشتین، نلسون ماندلا، مرلین مونرو و پرنسس دایانا را به خود جلب کرده است. اخیراً، رولینگ استونز هنگام اقامت در هتل در سال 2006 یک کنسرت آزادانه و آزاد را در ساحل برگزار کرد.

 


5. Imperial Hotel Tokyo, Japan

هتل امپریال توکیو در سال 1890 در پایتخت ژاپن افتتاح شد و توسط معمار معروف آمریکای شمالی، فرانک لوید رایت طراحی شد. اگرچه از آن زمان نمای بیرونی چندین بار تخریب و بازسازی شده است، اما تالارهای مقدس آن بسیاری از ویژگی‌های مهم را که از زمان باز شدن آن گذشته است، از جمله کاشی‌های سفالی و چینی‌های گران قیمت حفظ کرده است.

 

سایر نظرات

نظر خود را ثبت کنید