هتل دورا تکسیم هتلی 4 ستاره است که آرامش و آسایش را در اتاق‌های عایق صدای آن تجربه خواهید کرد. همچنین در صورتی که با خود پول نقد یا مدارک با ارزشی دارید، می‌توانید آن را در صندوق امانات موجود در اتاق‌ها قرار دهید. مهمانان در همه مکان‌های هتل می‌توانند به اینترنت دسترسی داشته باشند.
در اتاق‌های هتل دورا تکسیم دسترسی به بالکن برای مهمانان قرار داده شده است. این بالکن نمایی زیبا از شهر را برای مسافران به ارمغان می‌آورد. بعضی از واحدهای این هتل دارای یک نمای عریض و زیبا از شهر هستند.
برای افرادی که تمایل دارند غذای خود را در اتاق میل کنند یک ماکروویو در نظر گرفته شده است. لوازم آشپزخانه در این هتل شامل وسایلی مانند ماشین ظرفشویی و اجاق گاز است که می‌تواند به شما در پخت‌وپز روزانه کمک کند. اگر اهل میل کردن نوشیدنی‌های گرم هستید می‌توانید از کتری برقی موجود در اتاق برای تهیه آب‌جوش استفاده کنید.
برای همه اتاق‌ها دوش اختصاصی به همراه آب‌گرم در دسترس است، به علاوه سشوار و لوازم آرایشی و بهداشتی برای مسافران آماده است. از دیگر امکانات موجود در اتاق‌های هتل، اتو است.
یکی از مکان‌های پر رفت‌وآمد در هر هتلی رستوران آن است. رستوران این هتل توانسته با ارائه انواع غذاهای ترکی در وعده ناهار و شام اکثر سلیقه‌های مهمانان را پوشش دهد. مهمانان برای استراحت می‌توانند به اسنک‌بار بروند و یک میان وعده را در آن‌جا صرف کنند.
خدمات اتاق، تورگردی، دربان، رزرواسیون 24 ساعته، ترانسفر فرودگاهی (در صورت درخواست، هزینه به صورت جداگانه دریافت میگردد)، پارکینگ رایگان، سونا، حمام ترکی، خدمات ماساژ حرفه‌ای، سالن اسپا و تندرستی از امکانات این هتل برای مسافرین است.
صبحانه به صورت کاملا مفصل بوفه باز ارائه می‌گردد. غذاهای ترکیه‌ای و بین المللی نیز در رستوران این هتل برای وعده‌های ناهار و شام آماده می‌گردد. نواخته شدن موسیقی زنده و نوشیدن نوشیدنی‌های فصل در کافه-بار هتل، حس خستگی را از شما می‌گیرد و جانی دوباره به شما می‌دهد. همچنین شما می‌توانید غذا و نوشیدنی خود را با یک تماس کوتاه در اتاقتان تحویل بگیرید. آدرس:  Eskisehir Mah. Dolapdere Cad No:33 Sisli, Sisli, 34330 İstanbul, Turkey